Експертна помощ в реално време
Други
Други Въпроси и Отговори
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Автомобила ми е pajero 1990 2.5 td искам да го променя от товарен 1+1 на лек автомобил.имам седалки отзад и колани.Моля дайте съвет какво трябва да направя . Благодаря предварително !!
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
От предните постове прочетох че е възможно да се регистрира със „Salvage TITLE“, но автомобила е от аукцион и в момента е със „Salvage Certificate“. Възможно ли е да се регистрира със настоящия сертификат и ако да има ли промяна в цената? Автомобила е в добро състояние и може да се извади и „Salvage TITLE“.Благодря!
Други
може ли да се извади копие от технотест направен преди няколко години, на автомобил внесен от Канада и регистриран в София?
Други
, искам да попитам възможно ли е да се промени дирекцията от дясна на лява и колата да се регистрира като ляв волан и ако да какво е необходимо ? Благодаря предварително !
Други
Закупих самосвал N2. След като го взех видях, че на талона пише платформа. При смяната на талоните в КАТ отново остана *платформа*. Явно при стария собственик е дошло като платформа и той го е превърнал в самосвал. Какви неприятности и проблеми може да ми донесе това? Има ли начин за поправка? Нямам си никаква напредстава как стоят нещата.
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
Закупен чисто нов сметосъбиращ автомобил FUSO Мицубиши от Турция трябва ли да минава технотест,и това само на определените дати ли става,както е даден графика.
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
номер след смяна на собствеността и от значение ли е дали държавата, от която е собственика на автомобила е член на ЕС? От значение ли е дали автомобила е със спецификации с които се произвежда в ЕС или е необходимо да се сертифицира въпреки това, ако е внос от държава извън ЕС?Благодаря,.
Други
На старият картонен талон от едно време имаше печат „без колани“,но на новите няма как да има.Ако е възможно,кажете ми евентуална цена.От Пловдив съм и все още го реставрирам но скоро ще е готов и не искам да имам проблеми със закона.Предварително ви благодаря и весели празници.
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Искам да купя автомобил със сменен двигател(сложен е същият,същият код и тн) само че без никакви документи.Съответно какво ще ми потрябва за да мина КАТ.
%201.webp)

