Експертна помощ в реално време
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Други Въпроси и Отговори
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
! Възможно ли е да се поднови регистрацията на ПС, внесено дерегистрирано от ЕС?
Други
Купих автомобил,който е с прекратена регистрация в частен имот .Има действащ годишен технически преглед .Трябва ли му технотест или може да се пусне регистрацията в КАТ понеже има действащ преглед.
Други
Зравейте!Закупих старо ремарке или по точно платформата му която реставрирах сложих си мост светлини всичко по книга на него имаше табелка с шаси която махнах но пазя мога ли да мина технотест и да го регистрирам ?
Други
Здравей те купих една кола на 02.07.20 и правихме покупка продажба и не можах да сменя талони те на автомобила щото заминавах чужбина и дойдох 05.03.21 пуснаха на ТЕХНОТЕСТ и какви документи трябва носим ? Ако някой друг докара превозното средство без собственика, ще бъде ли добре?
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
на скоро вкарах автомобил от Корея с лек удар в момента възстановявам колата та въпроса ми е как стоят нещата от към документи или по скоро каква е цялата процедура за минаване на технотест какви документи трябват и колко време отнема мерси.
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
искам да регистрирам Форд Мустанг 2018 от Канада, какви документи са ви необходими и трябва ли нещо да се променя по колата?
Проверки и изпитвания при одобряване типа на ново ППС
Технотест АД Здравейте ! Имам следния въпрос към Вас . Правите ли посещения на адрес, за мнение по въпроса за самоделно изработени МПС. Или : Посещавате адрса казвате може или не може да се регистрира, и какви са подробностите ако може ?Благодаря ! Поздрави !
Други
0, автоматична скоростна кутия и година на регистрация – 2014.
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
9 TDI , 2000 г. , 120 кс. Автомобилът е регистриран в България като ,,Специален автомобил , Автовоз,, категория N1 .Купуван е от Холандия и е оригинална Пътна Помощ , правена в Мерцедес .Въпросите ми са :1Как мога да вдигна категорията на N2 ?2.Какво трябва да се направи за да се вдигне товароносимоста му ?3.С колко кг допустим полезен товар ще се увеличи товароносимоста му ?4..Какви документи са нужни за това ?Автомобилът е отзад с двойни гуми .Има стикер от Мерцедес за Тегло – 2200 кг празен и 3500 кг обща допустима маса – полезен товар 1300 кг .Благодаря Ви предварително за изчерпателната информация !
%201.webp)

