Експертна помощ в реално време
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
Други Въпроси и Отговори
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Необходимо ли е да се узакони по някакъв начин и да се опише изрично в талона? Има ли някакви специфични изисквания за точен модел, монтаж и документация?Благодаря!
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
, на купе от същата марка и модел, но по талон с малко по-мощен двигател 77 kw. или по-слабия, на мястото на по-мощния? Благодаря. Поздрави!
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
възможно ли е увеличаване на максималната допустима маса на автомобил.
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
здравейте имам нужда от вашата помощ купих кола миналата години.при нотариус прехвърляно на мое име обаче не е регистрирано в кат на мое име защото нямах време заминах за чужбина мина повече от една година и сега искам да го регистрирам ,но колата не се вижда в регистъра и изобщо не съществува .Имам документ за покупко-продажба ,талоните на продавача.Бихте ли ми казали в този случай какво мога да направя как мога да регистрирам колата точно процедурата ако ми кажете ще се радвам.
Проверки и изпитвания при одобряване типа на ново ППС
Интересувам се дали при Вас е възможно да се направи справка за мощността на двигателя. Притежавам рено клио, 2003, бензин, 1.4 от 5 години. ЗА тези години плащам данък между 160 – 190 лв/ година и всеки път хората от сервиза ми обясняват, че не може да съм с такава мощност на двигателя и най – вероятно е объркан талона. Вие може ли издадете документ, че автомобила е с такава и такава мощност?Благодаря Ви предварително,Димитрина.
Други
Възможно ли е регистрирането му в България да стане като категория N1, след проверка при вас. Автомобила е с фабрично монтирани допълнителни 2 бр. седалки ,които стават в товарен сектор заедно със задните 3 седалки за секунди.
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
искам да закупя автомобил от Канада който вече е тук в Бг, какви документи ми трябват и каква ще е цената.
Други
Не е регистрирано МПС-то в КАТ, как трябва да подходя, след като сменя шасито и то е с нов номер за регистрация в КАТ.
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
Закупих мотопед simson s51 от 1981г.,който е с черни номера и стар талон. Трябва ли да минавам технотест за да успея да го регистрирам ?
%201.webp)

